Archief

2014 

22 Februari | Nederlands Philharmonisch Orkest
20.15 Concertgebouw Amsterdam

23 Februari | Nederlands Philharmonisch Orkest
14.15 Concertgebouw Amsterdam

26 Februari t/m 2 maart | Dutch Harp Festival & Competition
Utrecht

16 Maart | Lunchconcert Borealis Trio
12.00 Openbare Bibliotheek Amsterdam (toegang gratis)

7 April | Voorspeelavond harp
19.30 Conservatorium van Amsterdam

20 April | Muzikaal intermezzo tijdens paasdienst
10.00 Noorderkerk Amsterdam

22 April | Concert met Nederlands Philharmonisch Orkest
20.15 Concertgebouw Amsterdam

25 April | Opera op straat, musici van het Nederlands Philharmonisch Orkest
21.30 Bredeweg Amsterdam

26 April | Concert met Nederlands Philharmonisch Orkest
20.15 Concertgebouw Amsterdam

27 April | Borealis Trio
11.00 Wassenaar, Stichting Live Music Now

1 Mei | Borealis Trio
19.30 Wassenaar, Stichting Live Music Now

2 Mei | Omlijsting herdenkingsdienst
19.30 St. Jansbasiliek, Laren

6 Mei | Lunchconcert met trombonist Jeffrey Kant 
12.30 Oude Jeroenskerk, Noordwijk (toegang gratis)

12 Mei | Voorspeelavond Harp
19.30 Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam

15 Mei | Borealis Trio
10.00 Hilversum, Stichting Live Music Now

18 Mei | Borealis Trio
13.00 Scheveningen, Stichting Live Music Now

24 Mei | Voorjaarsconcert Toonkunst Bussum
20.15 Wilhelminakerk Bussum

18 Juni | Bachelor Eindexamen 
20.15 Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam. Meer informatie 

20 Juni | Borealis Trio, recital tijdens het Havikfestival
20.00,  Amersfoort

28 Juni | Solo recitals op het Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
10.30 en 12.15 Museum Oude Amelisweerd, Utrecht. Meer informatie 

13 September | Concert tijdens de Gaudeamus Muziekweek
17.00 Utrecht - Meer informatie

19 September | Borealis Trio  
20.00 ‘s Graveland – Concert in de serie ‘Buitenklanken’

4 Oktober | Concert met Fanfare Aurora 
20.00 Concertzaal Tilburg

5 Oktober | Besloten huisconcert met Trombonist Jeffrey Kant 
15.00 Amsterdam

6 Oktober | Voorspeelavond Harp 
19.30 Conservatorium van Amsterdam

3 November | Voorspeelavond Harp
19.30 Conservatorium van Amsterdam

10 November | Borealis Trio
10.30 Alkmaar - Stichting Live Music Now 

10 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
18.00 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

13 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
18.00 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

16 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
13.30 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

20 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
18.00 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

23 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
13.30 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

24 November | Borealis Trio
20.15 Zwijndrecht - Stichting Live Music Now

26 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
18.oo Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

29 November | Opera ‘Lohengrin’ met het Nederlands Philharmonisch Orkest
18.00 Nationale Opera en Ballet, Amsterdam. Meer informatie 

1 December | Voorspeelavond Harp
19.30 Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam

7 December | Borealis Trio
20.00 Naarden

13 December | Ceremony of Carols met projectkoor ‘Carols for Friends’ 
15.00 Maria ter Zee Kerk, Noordwijk

14 December | Concerten met het Nieuw Amsterdams Kinderkoor 
16.00 & 20.15 Oud Katholieke Kerk, Amsterdam

20 December | Concert met Vocaal Ensemble Duodektet 
20.15 Amstelkerk, Amsterdam

24 December | Muzikale omlijsting kerstnachtdienst 
22.00 Limmen

2015

3 Januari | Noordwijks Nieuwjaarsconcert 
20.00 St. Jeroenskerk, Noordwijk. Met o.a. het harpconcert van G.F. Händel

9 Januari | Lunchconcert met o.a. Prélude à l’après-midi d’un faune 
12.30 Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam

15 Januari | Borealis Trio
Besloten concert – Stichting Live Music Now

31 Januari | Concerten met het Nederlands Philharmonisch Orkest
20.15 & 22.30 Concertgebouw, Amsterdam

2 Februari | Concerten met het Nederlands Philharmonisch Orkest
13.00 & 15.00 Concertgebouw, Amsterdam

2 Februari | Voorspeelavond 
19.30 Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam

3 Februari | Concert met het Nederlands Philharmonisch Orkest
20.15 Concertgebouw, Amsterdam

16 Maart | Borealis Trio 
10.30 De Vijfhoek, Heiloo (Besloten)

23 Maart |  Borealis Trio
09.45 Bernardusschool, Den Haag (Besloten)

30 Maart | Voorspeelavond 
19.30 Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam

3 April | Lunchconcert met Amsterdam Conservatory String Orchestra
12.30 Tivoli Vredenburg, Utrecht

9 April | Concert met Asko Schönberg Ensemble
20.15 Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam

10 April | Recital 6th International Harp Competition
20.00 Sandstedt, Duitsland

12 April | Concert met Amsterdam Conservatory String Orchestra
15.00 Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam

19 April | Academisten Concert – Nederlands Philharmonisch Orkest
15.00 NedPhO Koepel, Amsterdam

21 April | Borealis Trio 
19.00 Castricum, Live Music Now (Besloten)

24 April | Mahler 5 – Symfonieorkest van het Conservatorium van Amsterdam
21.00 Muziekgebouw, Eindhoven

26 April | Mahler 5 – Symfonieorkest van het Conservatorium van Amsterdam
15.00 Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam

5 Mei | Bevrijdingsconcert
13.30 Oude Kerk, Heinenoord

9 Mei | Borealis Trio
19.30 Leersum, Live Music Now (besloten)

24 Mei | Borealis Trio
15.00 Veen Theater, Amsterdam

4 Juni | Master Recital 
17.00 Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam

13 Juni | Kamermuziek Concert 
20.00 Nieuwe Kerk, Amersfoort

3 September | Concert  Amerfortissimo 
19.15 Huis ter Heide

16 September | Borealis Trio
19.00 Zeist, stichting Live Music Now

1 Oktober | Borealis Trio
14.00 Den Haag, stichting Live Music Now

3 Oktober | Oratorium “Ruth”
19.30 Grote Kerk, Oud Alblas

17 Oktober | Kapelconcert 
15.30 Hilversum

30 Oktober| Elisir d’amore, Donizetti – Staatskapelle Berlijn 
20.00 Staatsoper im Schiller Theater, Berlijn

1 November | Elisir d’amore, Donizetti – Staatskapelle Berlijn 
20.00 Staatsoper im Schiller Theater, Berlijn

4 November | Elisir d’amore, Donizetti – Staatskapelle Berlijn
20.00 Staatsoper im Schiller Theater, Berlijn

8 November | Elisir d’amore, Donizetti – Staatskapelle Berlijn
20.00 Staatsoper im Schiller Theater, Berlijn

11 November | Borealis Trio
09.30 Live Music Now, Leiden

20 November | Fliegende Holländer, Wagner – Staatskapelle Berlijn
19.30 Staatsoper im Schiller Theater, Berlijn

21 November | Eftelingconcert – Da Capo
20.00 Lisse

22 November | Eftelingconcert – Da Capo
14.30 Lisse

8 December | Ceremony of Carols – The Haarlem Voices
20.00 Assendelft

10 December | Faust, Gounod – Staatskapelle Berlijn
19.00 Staatsoper im Schiller, Berlijn

12 December | Faust, Gounod – Staatskapelle Berlijn
19.00 Staatsoper im Schiller, Berlijn

17 December | Faust, Gounod – Staatskapelle Berlijn
19.00 Schillertheater, Berlijn

18 December | Ceremony of Carols – The Haarlem Voices
20.00 Concertgebouw (Kleine Zaal), Amsterdam

20 December | Faust, Gounod – Staatskapelle Berlijn
19.00 Schillertheater, Berlijn

23 December | Faust, Gounod – Staatskapelle Berlijn
19.00 Schillertheater, Berlijn

2016

9 Januari | Staatskapelle Berlijn o.l.v. Antonio Pappano
20.00 Konzerthaus, Berlijn

10 Januari | Staatskapelle Berlijn o.l.v. Antonio Pappano 
11.00 Philharmonie, Berlijn

11 Januari | Akademisten Konzert 
18.00 Museum für Naturkunde, Berlijn

20 Februari | Kamermuziek Ensemble Nederland
20.00 Huisconcert, Utrecht

27 Februari | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
18.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

28 Februari | Harp & Klarinet 
13.00 Theater Kleintje Kunst, Hilversum

1 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
18.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

3 Maart | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

4 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
18.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

5 Maart | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

6 Maart | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
20.00 Schillertheater, Berlijn

10 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
18.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

12 Maart | Trio 42
20.00 Noordgouwe

13 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
13.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

16 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
18.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

20 Maart | Khovanshchina – Nederlands Philharmonisch Orkest
13.30 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam

2 April | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

8 April | Familienkonzert – Staatskapelle Berlijn
19.00 Schillertheater, Berlijn

10 April | Harp & Klarinet
11.30 Waalwijk

11 April | Harp & Klarinet 
20.00 Breda

16 April | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

17 April | Rundfunk-Sinfonieorchester Berlin
16.00 Philharmonie, Berlijn

18 April | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

24 April | Giselle Ballet – Staatskapelle Berlijn
18.00 Schillertheater, Berlijn

25 April | Kammerkonzert Extra – Akademie der Staatskapelle Berlin
20.00 Rotes Rathaus, Berlijn

26 April | Kamermuziek Concert met o.a. Debussy Dansen 
20.00 Kasteel Duivenvoorde, Voorschoten

5 Mei | Simon Boccanegra – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

8 Mei | Simon Boccanegra – Staatskapelle Berlijn 
19.30 Schillertheater, Berlijn

11 Mei | Simon Boccanegra – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

18 Mei | Akademie der Staatskapelle Berlin 
19.00 Alte Feuerwache, Eichwalde

21 Mei | Tosca – Staatskapelle Berlijn 
19.30 Schillertheater, Berlijn

25 Mei | Tosca – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

29 Mei | Rundfunk Sinfonieorchester Berlin
16.00 Philharmonie, Berlijn

29 Mei | Tosca – Staatskapelle Berlijn 
19.00 Schillertheater, Berlijn

11 Juni | Das Rheingold – Staatskapelle Berlijn
18.00 Schillertheater, Berlijn

12 Juni | Die Walküre – Staatskapelle Berlijn
16.00 Schillertheater, Berlijn

15 Juni | Siegfried – Staatskapelle Berlijn
18.00 Schillertheater, Berlijn

19 Juni | Götterdämmerung – Staatskapelle Berlijn
16.00 Schillertheater, Berlijn

25 Juni | Das Rheingold – Staatskapelle Berlijn
19.30 Schillertheater, Berlijn

26 Juni | Die Walküre – Staatskapelle Berlijn
16.00 Schillertheater, Berlijn

30 Juni | Siegfried – Staatskapelle Berlijn
18.00 Schillertheater, Berlijn

2 Juli | Götterdämmerung – Staatskapelle Berlijn
16.00 Schillertheater, Berlijn

—–

SEIZOEN 2016-2017

September 

18-09 | Staatskapelle Berlin 
G. Puccini – Tosca
19.30 Schillertheater, Berlijn

19-09 | Staatskapelle Berlin
E. Elgar – The Dream of Gerontius
20.00 Konzerthaus, Berlijn

20-09 |Staatskapelle Berlin
E. Elgar -The Dream of Gerontius
20.00 Philharmonie, Berlijn

21-09 | Staatskapelle Berlin
G. Puccini – Tosca
19.30 Schillertheater, Berlijn

24-09| Staatskapelle Berlin
G. Puccini – Tosca
19.30 Schillertheater, Berlijn

27-09 | Staatskapelle Berlin
G. Puccini – Tosca 
19.30 Schillertheater, Berlijn

Oktober

06-10| Koninklijk Concertgebouw Orkest
20.15 Concertgebouw, Amsterdam

07-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
20.15 Concertgebouw, Amsterdam

09-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
14.15 Concertgebouw, Amsterdam

12-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
20.15 Concertgebouw, Amsterdam

13-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
20.15 Concertgebouw, Amsterdam

14-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
20.30 Philharmonie, Parijs

15-10 | Koninklijk Concertgebouw Orkest
18.00 Konzerthaus, Dortmund

21-10 | Staatskapelle Berlin
A. Adam – Giselle
19.30 Schillertheater, Berlijn

22-10 | Staatskapelle Berlin
A. Adam – Giselle
19.30 Schillertheater, Berlijn

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>